Product added

Sochářské předměty

  • Home
  • Sochářské předměty
Sochářské předměty

Sochářské předměty

Bronz jako materiál známý z IV. BC Je to slitina mědi s cínem a bronzem jako materiál známý z IV. BC Jedná se o slitinu mědi a cínu a někdy s přidáním některých dalších kovů. Nástroje byly vyrobeny z bronzu, předmětů pro domácnost, zvonků. Sochaři také ocenili tento materiál: bronz má vynikající odlévací vlastnosti, odolný, velmi přesně vyjadřuje eleganci a plasticitu složení. Patina, vytvořená na tomto materiálu přirozeným nebo umělým způsobem, má neobvyklou barevnou paletu. Bronzové plastiky zdobily domy milovníků umění od starověku a byly k dispozici pouze vybraným několika. Repliky slavných děl z hlediska kvality provedení a kontinuity tradic jsou velmi blízké originálům a vytvářejí atmosféru rafinovaného luxusu.

Živá individualita
Bronzová soška je socha do 50 centimetrů v největším rozměru, v délce nebo výšce. Navíc nese hrdé jméno „sochy“ a ne každý milovník vznešeného bronzu se domnívá, že velký formát zdobí svůj interiér. Ale více miniaturních suvenýrových figurků lze snadno položit na mantelkách, v skříňkách.
Ale i bez takové utilitární hodnoty bronzových soch – velmi estetika a nádhera luxusu.
Na výrobu sošek není zapotřebí tolik firem. A doslova jednotky dělají náročné zákazníky krok kupředu – nabízejí objekty hodné estetiky.
Ale sošky starožitného bronzu zahalené závojem staletí, dotýkajícím se rukama skutečného mistra, mají jeden důležitý plus.
Je to živá, šumivá individualita – drobná chvíle něčího, i když imaginárního, života.

Sochářské předměty – vznešený dar

Pro sošky, koupené jako dárek – zvláštní vztah. Koneckonců to není momentální rozmar dárce, ale naopak – znamení vytrvalé náklonnosti a čistých, silných pocitů. Postavy jako dárek v bronzu – skvělá šance dát milovanému, příteli, šéfovi, jejich významu a nedotknutelnosti postavení, které zaujímají ve vašem životě. Luxusní bronz zvýrazní vaši bezvadnou chuť. A co je nejdůležitější – všechny suvenýrové bronzové figurky mají skrytý podtext, malé množství ironie nebo naopak vážný význam. To je důvod, proč je bronz dárcem nad ostatními.

Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro