Product added

Sochářské předměty

  • Home
  • Sochářské předměty
Sochářské předměty

Sochářské předměty

Bronz jako materiál známý z IV. BC Je to slitina mědi s cínem a bronzem jako materiál známý z IV. BC Jedná se o slitinu mědi a cínu a někdy s přidáním některých dalších kovů. Nástroje byly vyrobeny z bronzu, předmětů pro domácnost, zvonků. Sochaři také ocenili tento materiál: bronz má vynikající odlévací vlastnosti, odolný, velmi přesně vyjadřuje eleganci a plasticitu složení. Patina, vytvořená na tomto materiálu přirozeným nebo umělým způsobem, má neobvyklou barevnou paletu. Bronzové plastiky zdobily domy milovníků umění od starověku a byly k dispozici pouze vybraným několika. Repliky slavných děl z hlediska kvality provedení a kontinuity tradic jsou velmi blízké originálům a vytvářejí atmosféru rafinovaného luxusu.

Živá individualita
Bronzová soška je socha do 50 centimetrů v největším rozměru, v délce nebo výšce. Navíc nese hrdé jméno „sochy“ a ne každý milovník vznešeného bronzu se domnívá, že velký formát zdobí svůj interiér. Ale více miniaturních suvenýrových figurků lze snadno položit na mantelkách, v skříňkách.
Ale i bez takové utilitární hodnoty bronzových soch – velmi estetika a nádhera luxusu.
Na výrobu sošek není zapotřebí tolik firem. A doslova jednotky dělají náročné zákazníky krok kupředu – nabízejí objekty hodné estetiky.
Ale sošky starožitného bronzu zahalené závojem staletí, dotýkajícím se rukama skutečného mistra, mají jeden důležitý plus.
Je to živá, šumivá individualita – drobná chvíle něčího, i když imaginárního, života.

Sochářské předměty – vznešený dar

Pro sošky, koupené jako dárek – zvláštní vztah. Koneckonců to není momentální rozmar dárce, ale naopak – znamení vytrvalé náklonnosti a čistých, silných pocitů. Postavy jako dárek v bronzu – skvělá šance dát milovanému, příteli, šéfovi, jejich významu a nedotknutelnosti postavení, které zaujímají ve vašem životě. Luxusní bronz zvýrazní vaši bezvadnou chuť. A co je nejdůležitější – všechny suvenýrové bronzové figurky mají skrytý podtext, malé množství ironie nebo naopak vážný význam. To je důvod, proč je bronz dárcem nad ostatními.

Select your currency
EUR Euro