Product added

Nástolec

Nástolec

Nástolec secesní

Secese, Art Nouveau, tiffany, secese, svoboda, „smrkový styl“ – všechna tato jména jsou jediným fenoménem: moderní.
Na přelomu XIX. A XX. století došlo k náhlé změně v myslích tvůrců: všechno přirozené, měkké iridescentní, sofistikované, zatímco samotná příroda se stala ideálem krásy. Před tím se eklektizmus řídil nejvyšším uměním: imitace starověku, klasicismu, romantismu, Egypta a Číny. Narození secese se stalo výbuchem. Bronzové figurky secesního stylu jsou stále považovány za stylovou interiérovou výzdobu.
A stolní lampy, vitráže v secesním od Tiffany – nadčasové klasiky šlechtických obývacích pokojů. Secese ve vnitrozemí je v první řadě propletením fantastických obrazů, z nichž vypadají nádherné formy panen, jejich lesklé oči svítí a linie se hladce mění na zvířata, ptáky, neuvěřitelné hrady a fantazie.

Secese v bronzu je přísnější než secesní malby: materiál diktuje její práva.
Secesní figurky jsou přirozené a plastové. Předtím nebyl bronzový odlitek tak elegantní.
Vnitřní „secesní“ socha, zejména moderní bronzové zboží, je docela snadno rozpoznatelná.
Auguste René Rodin sochy – „Myslitel“ – klasický příklad sochy období. Fantasmagorie forem se nakonec změnila v přirozený, hladký tok života. Byl plně ztělesněn v secesním stylu. V bronzu je bronzová soška ve stylu secese, kvintesence elegance.

Secese je nový umělecký život
Vnitřní sochařství secese zcela změnilo vnímání osoby XX století.  Secese v interiéru se stala svěžím dechem, novým referenčním bodem pro to, co je stále považováno za luxusní, esteticky nádherné a skutečně bohaté. Po koupi jakéhokoli bronzového výrobku secese.
Zjistíte, že když se na to podíváte, uvolníte se svou duší: toto je kouzlo secese. Bronzové umění – secesní jako dárek je stylové gesto: Koneckonců tento klenot nebude zastaralý a neztratí jeho kouzlo. Protože příroda odrážející se v umění je vždy krásná.

Select your currency
EUR Euro